Nowy oddział poradni i telefonu zaufania

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja „Auxilium” rozszerza swoją działalność i otwiera kolejny oddział Poradni Specjalistycznej i Telefonu Zaufania „Arka” w województwie podkarpackim. Jednym z celów naszej fundacji jest zapewnienie profesjonalnej pomocy i wsparcia dla osób potrzebujących, dlatego też decyzja o otwarciu nowego oddziału jest dla nas krokiem milowym w realizacji naszej misji.
Dzięki nowemu oddziałowi mieszkańcy województwa podkarpackiego będą mieli dostęp do specjalistycznej opieki i pomocy, umożliwiającej im radzenie sobie z trudnymi sytuacjami i poprawę jakości ich życia. Fundacja „Auxilium” jest zobowiązana do zapewniania wysokiej jakości usług i dbałości o dobro naszych pacjentów.
Serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy potrzebują pomocy, do skorzystania z naszych usług i zapewniamy, że nasz zespół specjalistów będzie do Państwa dyspozycji. Wierzymy, że dzięki naszej działalności uda nam się wesprzeć jak najwięcej osób i przyczynić się do poprawy jakości ich życia.
***
Wszystkim, którzy wspierają nas finansowo przekazując darowizny na cele statutowe serdecznie dziękujemy i prosimy o dalszą pomoc. To dzięki Waszej hojności możemy pomagać tym, którzy potrzebują pomocy i wsparcia w różnych trudnościach życiowych:
Fundacja AUXILIUM
ul. Legionów 30
33-100 Tarnów
Nr konta – 97 1870 1045 2078 1069 8554 0001

nowy oddział Poradni i telefonu zaufania, umowa

Udostępnij

Comments are closed.

Shopping Basket