Propozycje bezpłatnych zajęć Fundacji „Auxilium” w lutym br. realizowanych w ramach „Laboratorium Prężności Społecznej Miasta”

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przedstawiamy nasze aktualne oferty skierowane do dzieci, młodzieży, małżeństw i rodzin oraz osób poszukujących rozwoju osobistego.

1. Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty „Empatia w komunikacji”, które odbywają się w Tarnowie przy ul. Legionów 30. Celem tych warsztatów jest rozwijanie umiejętności budowania autentycznych relacji i komunikacji opartej na empatii. Rejestracja na warsztaty odbywa się pod numerem 14 692 00 74.

Empatia w komunikacji - warsztaty dla dzieci i młodzieży
2. „Laboratorium małżeństwa”, to kolejna propozycja Fundacji „Auxilium”, tym razem dla małżeństw i rodzin. Uczestnicy tych warsztatów (małżeństwa i rodziny) będą miały okazję poprawić komunikację i tym samym uniknąć wielu kryzysów. Dostępne są także indywidualne konsultacje i terapia rodzinna. Aby zapisać się na warsztaty lub umówić indywidualną wizytę, prosimy dzwonić pod numer 14 692 00 74.

3. Ofertą „Pracowni Rozwoju Osobistego” są zarówno indywidualne konsultacje, jak i warsztaty prowadzone przez psychologa. Wizyta u psychologa to nie tylko dobra okazja do uzyskania pomocy, ale także szansa na uzyskanie wiedzy na temat swoich emocji i zachowań. Podczas takiej wizyty można opowiedzieć o swoich obawach, trudnościach i uczuciach w bezpiecznej i pełnej zrozumienia atmosferze. Więcej informacji na temat warsztatu i indywidualnych spotkań z psychologiem można uzyskać dzwoniąc pod numer 14 692 00 74.

 

4. Zapraszamy również do skorzystania z naszego „Saloniku gier planszowych”, w którym można ćwiczyć pamięć i koncentrację poprzez rozgrywanie gier edukacyjnych i strategicznych nie tylko w czasie ferii zimowych. Rejestracja pod numerem 14 692 00 74.

5. Proponujemy także indywidualne sesje coachingowe. Coaching polega na wspieraniu rozwoju poprzez prowadzenie uważnej i skutecznej komunikacji. Aby zapisać się na sesję, również prosimy o kontakt pod numer 14 692 00 74.

6. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na cykl inspirujących spotkań psychoedukacyjnych „Wieczory z psychologią”. Podczas tych zajęć, prowadzonych przez psychologa, można rozwijać wiedzę i kompetencje dotyczące różnych tematów, takich jak relacje małżeńskie i rodzinne, wychowanie, kształtowanie osobowości, emocje i motywacje. Najbliższe spotkanie odbędzie się 13 lutego o godz. 18:00 i dotyczyć będzie tematu „Skąd się biorą twórcze rozwiązania w trudnych sytuacjach?”.

***

Opisane powyżej wydarzenia są częścią projektu „Tarnów – Nowe spojrzenie” i odbywają się w ramach „Laboratorium Prężności Społecznej Miasta”. Wszystkie spotkania odbędą się w Tarnowie, przy ul. Legionów 30 (II piętro). Materiały graficzne dotyczące ww. wydarzeń znajdują się w załącznikach.

W następnych mailach będziemy informować o kolejnych inicjatywach Fundacji „Auxilium” zaplanowanych w ramach „Laboratorium Prężności Społecznej Miasta” na kolejne miesiące 2023 r.

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Państwa zgłoszenia!

Z poważaniem,
Fundacja Auxilium

Udostępnij

Comments are closed.

Shopping Basket