Konferencja Profilaktyczna w Tarnowie

Szanowni Państwo,
Zapraszamy serdecznie na Konferencję Profilaktyczną, którą organizuje Fundacja „Auxilium” oraz Akademia Nauk Stosowanych w Tarnowie. Konferencja odbędzie się 21 kwietnia br. (piątek) w auli im. Jana Szczepanika w Akademii Nauk Stosowanych przy ul. Mickiewicza 8.
 
Konferencja będzie składać się z dwóch sesji:
– w sesji pierwszej poruszane będą tematy związane z rozwojem seksualnym, rynkiem konopnym w Polsce oraz zagrożeniami w cyberprzestrzeni,
– w sesji drugiej skupimy się na problemie narkotyków i nowych substancji psychoaktywnych oraz wpływie alkoholu na rozwój dziecka.
 
Konferencja rozpocznie się o godzinie 9:00, a zakończy około godziny 15:30. W przerwach zapewniamy poczęstunek oraz możliwość zapoznania się z narzędziami edukacyjnymi, takimi jak alko- i narkogogle, które pokazują skutki picia alkoholu i zażywania środków odurzających.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Profilaktycznej i zapoznania się z ważnymi tematami dotyczącymi zdrowia i profilaktyki. Osoby biorące udział w Konferencji otrzymają certyfikaty potwierdzające uczestnictwo. Aby wziąć udział w Konferencji należy się zarejestrować pod numerem telefonu: 12 444 79 22 wew. 4, pisząc mail na adres konferencja@auxilium.edu.pl lub poprzez formularz dostępny na stronie: profilaktyka.konfeo.com
Serdecznie zapraszamy!

Comments are closed.

Shopping Basket