Warsztaty wystąpień publicznych

Drodzy Państwo,
z radością chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w nowej inicjatywie Fundacji „Auxilium” w postaci warsztatów wystąpień publicznych. Grupy lub indywidualne osoby będziemy prosić o zgłaszanie się do nas, w celu ustalenia najdogodniejszego terminów spotkań w ramach pierwszej edycji kursu.

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny, a uczestnictwo w nim to wyjątkowa okazja do zgłębienia tajników wystąpień publicznych, a także przygotowania się na różne stresujące sytuacje takie jak rozmowy kwalifikacyjne, egzaminy ustne czy mediacje lub negocjacje.

Nasze warsztaty są przeznaczone dla każdego, kto chce poprawić swoje umiejętności w zakresie wystąpień publicznych. Jeżeli chcesz swobodnie przemawiać przed ludźmi, wzbudzać zainteresowanie i zaangażowanie słuchaczy, radzić sobie z pytaniami i nieprzewidzianymi sytuacjami – zapraszamy!

Podczas warsztatów nauczysz się:
– radzić sobie ze stresem podczas wystąpień,
– odczytywać informacje płynące od słuchaczy,
– zarządzać zaangażowaniem i aktywnością grupy,
– kontrolować emocje,
– tworzyć spójne, logiczne, a przy tym atrakcyjne wypowiedzi.

Kurs będzie prowadzony przez psycholog oraz trenera-szkoleniowca z wykształceniem filozoficznym. Ćwiczenia, jakie w trakcie warsztatów wystąpień publicznych zaproponują prowadzący to nauka sprawdzonych technik używanych przez profesjonalnych mówców, które są na tyle uniwersalne, że pozwolą Ci się poruszać swobodnie w świecie wystąpień publicznych o zróżnicowanej tematyce.

Wszystkich zainteresowanych kursem prosimy o kontakt pod adresem: d.feliks@auxilium.edu.pl lub pod telefonem: 14 692 00 74.

Comments are closed.

Shopping Basket