31.05.24aux (1)

Serdeczne podziękowania dla naszych gości!

Szanowni Państwo,

W środę, 21 maja, mieliśmy przyjemność gościć Państwa podczas naszego corocznego święta patronalnego. Dziękujemy każdemu z Was za obecność i za to, że czynicie naszą wspólnotę wyjątkową!
– Wszystkim Wolontariuszom, Pracownikom, Praktykantom, Stażystom zaangażowanym w działalność Poradni i Telefonu Zaufania „Arka”! Wasze zaangażowanie jest inspiracją dla nas wszystkich. Jesteście nie tylko częścią naszej misji, ale i sercem Fundacji „Auxilium”.
– Klubowi Seniora im. Konstancji Sanguszkowej – Wasza obecność i wsparcie to dowód niezwykłej solidarności międzypokoleniowej. Dziękujemy za każdy uśmiech i dobre słowo!
– Naszym niezawodnym Sympatykom i Przyjaciołom – bez Was nie bylibyśmy tak silni. Dziękujemy za wsparcie, za energię i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Wasza obecność sprawiła, że ten dzień był nie tylko uroczystością, ale prawdziwym świętem wspólnoty. Moc wspólnie spędzonych chwil, rozmowy i radość, która wypełniała nasze progi, będą z nami przez długi czas. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

 

Comments are closed.

Shopping Basket