Konferencja Profilaktyczna w Tarnowie

Szanowni Państwo,
Zapraszamy serdecznie na Konferencję Profilaktyczną z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom od substancji psychoaktywnych oraz uzależnieniom behawioralnym, którą organizuje Fundacja „Auxilium” oraz Akademia Nauk Stosowanych w Tarnowie. Konferencja odbędzie się 21 kwietnia br. (piątek) w auli im. Jana Szczepanika w Akademii Nauk Stosowanych przy ul. Mickiewicza 8.
Konferencja będzie składać się z dwóch sesji:
– w sesji pierwszej poruszane będą tematy związane z rozwojem seksualnym, rynkiem konopnym w Polsce oraz zagrożeniami w cyberprzestrzeni,
– w sesji drugiej skupimy się na problemie narkotyków i nowych substancji psychoaktywnych oraz wpływie alkoholu na rozwój dziecka.
Konferencja rozpocznie się o godzinie 9:00, a zakończy około godziny 15:30. W przerwach zapewniamy poczęstunek oraz możliwość zapoznania się z narzędziami edukacyjnymi, takimi jak alko- i narkogogle, które pokazują skutki picia alkoholu i zażywania środków odurzających.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Profilaktycznej i zapoznania się z ważnymi tematami dotyczącymi zdrowia i profilaktyki. Osoby biorące udział w Konferencji otrzymają certyfikaty potwierdzające uczestnictwo. Aby wziąć udział w Konferencji należy się zarejestrować pod numerem telefonu: 12 444 79 22 wew. 4, pisząc mail na adres konferencja@auxilium.edu.pl lub poprzez formularz dostępny na stronie: https://profilaktyka.konfeo.com/

Harmonogram

Dni tygodnia

Data

kwi 21 2023
Expired!

Czas

09:00 - 15:30
Kategoria

Organizator

Fundacja Auxilium
Telefon
146920091
Email
fundacja@1815.pl
Strona WWW
https://arka.1815.pl
Shopping Basket