Warsztaty z podstaw systemowej terapii rodziny

Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność poinformować, że Fundacja „Auxilium” organizuje warsztaty z podstaw systemowej terapii rodziny dla wolontariuszy i osób pragnących zaangażować się w wolontariat na rzecz organizacji pomocowych działających na terenie województwa małopolskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby współpracujące z Fundacją „Auxilium” oraz zainteresowanych wolontariatem na rzecz osób w trudnej sytuacji życiowej do udziału w tym ważnym, edukacyjnym wydarzeniu.
Szczegóły warsztatu:
Prowadzący: Arleta Kempka – Kierownik Ośrodka Leczenia Uzależnień „San Damiano” w Chęcinach, Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień, Psychoterapeuta Systemowy Rodzin, Superwizor PFST.
Miejsce: Siedziba Fundacji „Auxilium”, ul. Legionów 30, Tarnów.
Data: 17-19 listopada br.
Harmonogram:
– Piątek: 16.00-20.00
– Sobota: 10.00-18.00
– Niedziela: 10.00-13.30
Podczas warsztatów poruszymy następujące zagadnienia:
– Rodzina jako system
– Zasady przyjmowania zgłoszeń do terapii rodzin
– Hipotezowanie i budowanie pytań cyrkularnych
– Praca z genogramem
– Analiza sesji terapeutycznych
– Praca z rodzinami symulowanymi
– Zastosowania systemowej terapii rodzin w poradnictwie
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do aktywnego uczestnictwa, gdyż warsztaty stanowią doskonałą okazję do pogłębienia wiedzy i umiejętności w obszarze terapii rodziny. Prosimy o potwierdzenie chęci udziału w wyw. warsztatach do 10 listopada dzwoniąc na nr 12 444 79 22 wew. 4, abyśmy mogli odpowiednio przygotować się do wydarzenia. Serdecznie pozdrawiamy i czekamy z niecierpliwością na wspólną pracę i wymianę doświadczeń.
* projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Comments are closed.

Shopping Basket