Konferencja profilaktyczna w Nowym Sączu

Szanowni Państwo!

Fundacja „Auxilium” ma zaszczyt zaprosić na inspirującą konferencję „Building Resilience. Strategie radzenia sobie z wyzwaniami życiowymi”, która odbędzie się już 14 grudnia w Nowym Sączu!

Miejsce: Ośrodek MCDN w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 61.
Czas: 09.30 – 14.30.

Wśród prelegentów znajdą się:
– ks. dr Józef Partyka, psycholog i Prezes Fundacji “AUXILIUM” z Tarnowa, który opowie o rodzinnych uwarunkowaniach zaburzeń emocjonalnych u dzieci i młodzieży,
– dr Roman Solecki, pedagog, logoterapeuta i psychoterapeuta uzależnień z Krakowa, który przedstawi swoje spostrzeżenia na temat kondycji psychicznej młodzieży w kontekście Logoterapii,
– dr Marcin Rzegocki, manager z Fundacji “AUXILIUM”, który zastanowi się nad wpływem prężnych organizacji na rozwój osobisty,
– Tomasz Gubała, prezes Fundacji Wspomagającej Wychowanie „ARCHEZJA”, który przedstawi koncepcję logoprofilaktyki jako narzędzia przeciwdziałania kryzysom zdrowia psychicznego młodzieży.

Specjalnym punktem programu będzie występ Joanny Słowińskiej, wybitnej postaci polskiego folku, która uraczy nas koncertem adwentowych pieśni i pastorałek.

Podczas konferencji „Building Resilience” organizowanej przez Fundację „Auxilium” zapewniamy również pyszne i zdrowe przekąski, które zadowolą każde podniebienie. Nasz wybór świeżych, lokalnych produktów oraz różnorodność dań wegetariańskich, wegańskich i tradycyjnych gwarantuje, że każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Dołącz do nas i delektuj się smakowitymi przysmakami podczas inspirujących wykładów!

To wyjątkowe wydarzenie jest skierowane do nauczycieli, psychologów, pedagogów, katechetów, rodziców i uczniów, a także wszystkich zainteresowanych problematyką zdrowia psychicznego.

Zapraszamy!

Informacje i zgłoszenia:
ns.konfeo.com
tel. 12 444 79 22 wew. 4
mail: konferencja@auxilium.edu.pl

* projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Comments are closed.

Shopping Basket