Zaproszenie na bezpłatne wydarzenia w grudniu od Fundacji „Auxilium”

Szanowni Państwo,

Fundacja „Auxilium” z ogromną radością pragnie zaprosić mieszkańców Tarnowa do uczestnictwa w nowej serii warsztatów i szkoleń, które odbędą się w grudniu br. w ramach projektu „Laboratorium Prężności Społecznej Miasta”, będącego częścią inicjatywy „Tarnów – Nowe spojrzenie”. Nasze działania skoncentrowane są na umacnianiu więzi lokalnej wspólnoty oraz na wspieraniu indywidualnego rozwoju każdego uczestnika.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu szczegółowy przegląd naszych nadchodzących spotkań:

1. Wieczory Psychologiczne: Seria spotkań z ekspertami, którzy zgłębią takie tematy jak profilaktyka zdrowia psychicznego, emocjonalne uwarunkowania rodzinne, rola rezyliencji w poprawie zdrowia, oraz skuteczność komunikacji interpersonalnej.

2. Kino z Misją: Projekcje filmowe „Poverty Cure” i moderowane dyskusje, które pozwolą zgłębić i zrozumieć globalne nierówności, otwierając nowe perspektywy na rozwiązania społeczne.

3. Zarządzanie sobą w czasie: Warsztat ukazujący praktyczne techniki zwiększające efektywność osobistą w codziennym życiu.

4. Konsultacje psychologiczne dla rodziców: Profesjonalne wsparcie psychologiczne, dostosowane do specyficznych potrzeb rodzin.

5. Empatia w Komunikacji: Sesje skupione na rozwoju umiejętności empatycznego nawiązywania i utrzymywania relacji.

6. Warsztaty i Terapia Małżeńska: Interaktywne warsztaty mające na celu wzmocnienie relacji rodzinnych i małżeńskich.

7. Pracownia Rozwoju Osobistego: Spotkania motywujące do odkrywania i rozwijania wewnętrznego potencjału.

 

8. Salonik gier planszowych: Spotkania poprzez gry planszowe, które wspierają aktywność umysłową i integrację społeczną.

9. Coaching indywidualny: Indywidualne sesje wsparcia w realizacji osobistych celów życiowych.

10. Klub Seniora: Inicjatywa edukacyjna i integracyjna, specjalnie dedykowana seniorom.

Zachęcamy dorosłych, młodzież oraz dzieci do aktywnego uczestnictwa w tych wyjątkowych wydarzeniach, łączących naukę z praktycznymi aspektami życia codziennego. To wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń i zdobywania nowej wiedzy w inspirującym środowisku.

W razie jakichkolwiek pytań lub chęci dołączenia do jednego z naszych programów, prosimy o kontakt z naszym sekretariatem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-16:00.

Cieszymy się z możliwości wspólnego spędzenia czasu oraz szansy wspierania Państwa w dążeniu do realizacji osobistych celów. Wierzymy, że poprzez edukację i współpracę możemy wspólnie kształtować przyszłość naszego miasta. Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe zainteresowanie naszą ofertą i z niecierpliwością oczekujemy na nasze wspólne spotkania. Razem możemy osiągnąć znacznie więcej!

Comments are closed.

Shopping Basket