Technologia vs przyroda

Zastanawiali się Państwo kiedyś, jak bardzo nasz współczesny świat oddala nas od natury? Z determinacją, która budzi podziw coraz częściej sami odsuwamy nasze dzieci od bezcennych doświadczeń w świecie przyrody. Zamiast zieleni drzew i śpiewu ptaków, oferujemy im technologiczne gadżety i nieustający cyfrowy smog. Tylko czy zdajemy sobie sprawę z tego, co tracimy, myląc materialny dobrobyt z prawdziwym dobrostanem?

A przecież to właśnie kontakt z naturą może dać nam i naszym dzieciom coś, czego nie zastąpi żadna aplikacja – spokój, równowagę i zdrowie. Warto zadać sobie pytanie: czy aby nie nadszedł czas, aby zrewidować swoje priorytety?

Jeśli zauważą Państwo, że dziecko lub nastolatek w domu zbyt intensywnie korzysta z technologii cyfrowych i mają Państwo wrażenie, że wpływa to negatywnie na jego zachowanie, nie wahajcie się skontaktować z nami. Nasz specjalista, psycholog dzieci i młodzieży pomoże we właściwej diagnozie problemu i zaproponuje jego możliwe rozwiązania. Zapraszamy do naszych gabinetów na konsultacje po wcześniejszym umówieniu wizyty pod numerem telefonu 14 692 02 93 wew. 1. Nasz sekretariat jest czynny codziennie w dni robocze od 16.00 do 20.00!

Comments are closed.

Shopping Basket