Bezpłatne zajęcia Fundacji „Auxilium” w kwietniu br. realizowane w ramach „Laboratorium Prężności Społecznej Miasta”

Drodzy Państwo!

Przedstawiamy naszą aktualną ofertę skierowaną do dzieci, młodzieży, małżeństw i rodzin, a także osób, które poszukują rozwoju osobistego.

1. Dla młodzieży oferujemy warsztaty z inteligencji emocjonalnej, które pomogą radzić sobie z emocjami, kontrolować reakcje na stres i lepiej komunikować się z innymi.


2. Kolejną propozycją dla młodzieży jest seria warsztatów „Most ekonomiczny”, podczas których uczestnicy poznają najważniejsze pojęcia z teorii ekonomii i osiągnięcia austriackiej szkoły ekonomii.


3. Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym proponujemy warsztaty „Empatia w komunikacji”, których celem jest rozwijanie umiejętności budowania autentycznych relacji i komunikacji opartej na empatii.


4. Dla małżeństw i rodzin proponujemy „Laboratorium małżeństwa”, które ma na celu poprawienie komunikacji w rodzinie i uniknięcie wielu kryzysów. W ramach warsztatów są dostępne także indywidualne konsultacje oraz terapia rodzinna.


5. Chcielibyśmy również przypomnieć o ofercie „Pracowni Rozwoju Osobistego”, która obejmuje zarówno indywidualne konsultacje, jak i warsztaty prowadzone przez psychologa.


6. Ponadto, zachęcamy do skorzystania z „Saloniku gier planszowych”, w którym można ćwiczyć pamięć i koncentrację poprzez rozgrywanie gier edukacyjnych i strategicznych.


7. Oferujemy również indywidualne sesje coachingowe, które polegają na wspieraniu rozwoju poprzez prowadzenie uważnej i skutecznej komunikacji.


8. W kwietniu odbywają się również kolejne spotkania „Tarnowskiej Agory” – projektu, który jest realizowany w formule debat sokratejskich. Podczas spotkań uczestnicy mają okazję debatować i poszukiwać odpowiedzi na pytania postawione na bazie ponadczasowych tekstów z zakresu filozofii.


9. W kwietniu odbędzie się również kolejne spotkanie w ramach „Wieczorów z psychologią”, które będzie poświęcone „Wzmacnianiu kondycji psychicznej dzieci i młodzieży”. Spotkanie to odbędzie się 25 kwietnia (wtorek) o godzinie 18.00. To doskonała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę na temat rozwoju psychologicznego dzieci i młodzieży oraz podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami.


Wszystkie wydarzenia są częścią projektu „Tarnów – Nowe spojrzenie” i odbywają się w Tarnowie, przy ul. Legionów 30 (II piętro) w ramach „Laboratorium Prężności Społecznej Miasta”.

Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z oferty, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 14 692 00 74. Sekretariat „Laboratorium” jest czynny w dni robocze codziennie od 12:00 do 16:00. Materiały graficzne dotyczące ww. wydarzeń znajdują się w załącznikach.

Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje dotyczące nowych inicjatyw, które mogą przyczynić się do rozwoju osobistego oraz społecznego mieszkańców naszego miasta. Działamy na rzecz poprawy jakości życia oraz wzmacniania więzi społecznych w Tarnowie. Zapraszamy do udziału i dołączenia do naszej społeczności!

Comments are closed.

Shopping Basket