Bezpłatna Linia Wsparcia 800 800 607

Szanowni Państwo,

Jesteśmy świadomi wielu wyzwań, przed którymi mogą stanąć dziś jednostki oraz rodziny borykające się z problemem uzależnień i innych trudności życiowych. W trosce o nasze wspólne dobro, pragniemy poinformować o dostępności naszej BEZPŁATNEJ Linii Wsparcia.

Numer kontaktowy: 800 800 607

Jeśli Państwo, lub osoby z Państwa najbliższego otoczenia, doświadczają problemów, zwłaszcza tych związanych z uzależnieniami, pragniemy zaoferować pomoc naszego wykwalifikowanego zespołu, składającego się z psychologów, terapeutów uzależnień, psychoterapeutów, pedagogów specjalnych oraz mediatorów. Nasz team jest przygotowany, aby wspierać w radzeniu sobie z problemami i przeciwdziałaniu im.

Działania naszej linii wsparcia ukierunkowane są na:
– zapobieganie,
– walkę,
– łagodzenie konsekwencji uzależnień,
zarówno od substancji psychoaktywnych, jak i tak zwanych uzależnień behawioralnych.

Linia Wsparcia jest dostępna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 16:00 do 20:00. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili, gdy pojawi się potrzeba wsparcia.

Prosimy również o rozpowszechnienie tej informacji wśród osób, które mogą potrzebować wsparcia. Wszyscy jesteśmy częścią społeczności, w której wzajemna pomoc jest kluczowym elementem wzrostu i rozwoju.

Nie pozwólmy, aby trudności stały się naszym codziennym balastem.

Comments are closed.

Shopping Basket