Zaproszenie na bezpłatne wydarzenia w styczniu od Fundacji „Auxilium”

Szanowni Państwo,

Fundacja „Auxilium” z ogromną satysfakcją zaprasza Państwa do wzięcia udziału w naszej nowej inicjatywie edukacyjno-rozwojowej w styczniu br. w ramach projektu „Laboratorium Prężności Społecznej Miasta”. Jest to część szerszej inicjatywy „Tarnów – Nowe spojrzenie”, która ma na celu wzmocnienie więzi społecznych i wsparcie indywidualnego rozwoju mieszkańców naszego miasta.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bogaty i różnorodny program naszych nadchodzących wydarzeń, które odbędą się w styczniu br.:

1. „Wieczory psychologiczne”: cykl spotkań z ekspertami psychologii, podczas których zostaną omówione tematy takie jak dynamika uzależnień, budowanie zdrowych relacji rodzinnych, strategie rozwiązywania konfliktów, a także rola przywódców i liderów w społeczności.

2. „Kino z misją”: to projekcje filmowe, i dyskusje, które otwierają na nowe perspektywy rozumienia globalnych nierówności oraz poszukiwania rozwiązań społecznych.

3. „Zarządzanie sobą w czasie”: warsztaty, które wprowadzą uczestników w świat technik zarządzania czasem, zwiększających osobistą efektywność.

4. „Konsultacje psychologiczne dla rodziców”: profesjonalne porady i wsparcie dla rodzin, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wyzwań.

5. „Empatia w komunikacji”: sesje, które pomogą rozwijać umiejętności empatycznego komunikowania się, kluczowe w budowaniu trwałych relacji.

6. „Warsztaty i terapia małżeńska”: interaktywne sesje mające na celu umocnienie więzi małżeńskich i rodzinnych przez skuteczną komunikację i wzajemne zrozumienie.

7. „Pracownia Rozwoju Osobistego”: spotkania motywacyjne, zachęcające do samorozwoju i odkrywania własnych możliwości.

8. „Salonik gier planszowych”: integracyjne spotkania z grami planszowymi, które pobudzają umysł i wspierają społeczną kooperację.

9. „Coaching indywidualny”: sesje face-to-face, oferujące wsparcie w realizacji osobistych i zawodowych celów.

10. „Klub Seniora”: dedykowane seniorom spotkania edukacyjne i integracyjne, które łączą pokolenia.

Zachęcamy dorosłych, młodzież oraz dzieci do aktywnego uczestnictwa w naszych wyjątkowych wydarzeniach. To znakomita okazja do wymiany doświadczeń, zdobywania nowej wiedzy i rozwoju w inspirującym środowisku.

W przypadku pytań lub chęci zapisania się na wybrane wydarzenia, prosimy o kontakt z naszym sekretariatem pod numerem telefonu: 14 692 00 74, dostępnym od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-16:00, lub mailowo na adres: laboratorium@1815.pl

Cieszymy się, że będziemy mogli ponownie spotkać się z Państwem w nowym – 2024 r. i wspierać Państwa w dążeniu do osobistych i zawodowych celów. Wierzymy, że edukacja i współpraca są kluczami do budowania silnej i prężnej społeczności. Serdecznie dziękujemy za Państwa dotychczasowe zainteresowanie naszą ofertą i nie możemy się doczekać dalszych wspólnych spotkań. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla naszego miasta!

Wszystkie wydarzenia odbywają się w ramach projektu „Laboratorium Prężności Społecznej Miasta”, w siedzibie Fundacji „Auxilium” przy ul. Legionów 30 (II piętro) w Tarnowie. Szczegóły dotyczące kolejnych inicjatyw i wydarzeń będą sukcesywnie przekazywane w naszych komunikatach.

Prosimy o potwierdzenie udziału w wybranych spotkaniach telefonicznie lub mailowo. Dostępne są również szczegółowe materiały informacyjne i graficzne, które znajdą Państwo w załącznikach. Z niecierpliwością oczekujemy na Państwa udział i wspólne działanie w kierunku rozwoju naszej społeczności.

Zespół Fundacji „Auxilium”

Comments are closed.

Shopping Basket