Grupa ludzi

Nowy oddział Poradni Specjalistycznej i Telefonu zaufania „ARKA” w Boguchwale

Szanowni Państwo.

24 marca 2022 r. w godzinach popołudniowych nastąpiła uroczysta inauguracja działalności Poradni Specjalistycznej i Telefonu Zaufania„ARKA” prowadzonej przez Fundację „Auxilium” przy wsparciu i współpracy z władzami Gminy Boguchwała. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele władz Gminy Boguchwała i Województwa Podkarpackiego oraz licznie zgromadzeni goście. Nowy oddział w Boguchwale poświęcił Biskup Rzeszowki Jan Wątroba. Na inaugurację nowo powstałego oddziału “Arki”, Bogna Białecka (psycholog) – prezes Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii z Poznania wygłosiła wykład pt. “Technowypalenie – czy to grozi naszym dzieciom?”. W naszym gronie powitaliśmy również kolejnych wolontariuszy.

Poradnia Specjalistyczna „ARKA” będzie udzielać bezpłatnej pomocy z zakresu psychologii, psychoterapii, prawa, doradztwa rodzinnego oraz terapii uzależnień osobom borykającym się z różnymi trudnościami życiowymi. Uruchomiony został również telefon zaufania, gdzie każdy będący w potrzebie może zostać wysłuchany i uzyskać wsparcie. Uzupełnieniem działalności  poradni będą  działania psychoprofilaktyczne, psychoedukacja i edukacja zdrowotna dla dzieci i młodzieży.

Serdecznie dziękujemy Władzom Gminy Boguchwała, Miejskiemu Centrum Kultury w Boguchwale oraz Diecezji Rzeszowskiej za niezwykły wieczór podczas uroczystej inauguracji nowo otwartego oddziału Poradni Specjalistycznej i Telefonu Zaufania „Arka” w Boguchwale. Radiu Via oraz TVP3 Rzeszów zaś za obecność i relację z przebiegu uroczystości.

Wszystkim gościom zaś dziękujemy za obecność w tak ważnej dla nas chwili, a tym, którzy wspierają nas finansowo przekazując darowizny na cele statutowe Fundacji serdecznie dziękujemy i prosimy o dalszą pomoc. To dzięki Waszej hojności możemy pomagać tym, którzy potrzebują pomocy i wsparcia w różnych trudnościach życiowych.

Fundacja AUXILIUM

Plac Kazimierza Wielkiego 5
33-100 Tarnów
Nr konta – 97 1870 1045 2078 1069 8554 0001

 

Bezpłatne konsultacje ze specjalistami. Telefon 17 773 08 09

Udostępnij

Comments are closed.

Shopping Basket